KONST / Litografier / Färglitografi 14488380
nr 1448 8380
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Signerad, numrerad 49/380. Färglitografi. Bladets mått: 55x40cm, yttermått inklusive ram: 64x48cm
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:24:36
100 kr